«Батьківщина» однозначно підтримує членство в НАТО, – Борис Тарасюк

«Батьківщина» підтримала за основу та в цілому проект постанови №10007 про звернення до лідерів держав-членів НАТО, Північноатлантичної ради та Парламентської асамблеї НАТО, національних парламентів держав-членів альянсу щодо надання Україні плану дій щодо членства в НАТО.

За відповідний документ проголосувало 243 народних депутати.

Виступаючи з парламентської трибуни, заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Борис Тарасюк зауважив, що політична сила Юлії Тимошенко завжди підтримувала євроатлантичну інтеграцію України.

«У 2008 році Юлія Тимошенко як прем’єр-міністр підписала листа на керівництво НАТО з проханням надати План дій щодо набуття членства. У 2014 році, відразу після російської агресії, ми разом з Юлією Тимошенко вносили до парламенту законопроекти про відновлення в нашому законодавстві стратегічного курсу на членство в НАТО», – нагадав відомий дипломат.

Окрім того, Борис Тарасюк пригадав, як особисто брав участь у розробці основоположного документа «Хартія про особливі стосунки між Україною і НАТО», а у 2006 році як міністр закордонних справ провів переговори з керівництвом НАТО про готовність надання ПДЧ.

«Батьківщина» однозначно підтримує членство в НАТО», – резюмував політик.

Згідно з ухваленою постановою, Рада звертається до «лідерів держав-членів НАТО схвалити (на ювілейному саміті Альянсу в Лондоні у грудні 2019 року) прогресивне бачення розвитку відносин з Україною, що вестиме до її членства в Організації, і формально розпочати з нашою державою індивідуальний діалог рекомендацій та практичної підтримки, що становитиме план дій щодо членства України в НАТО».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

АНОНС: Юлія Тимошенко бере участь у Мюнхенській безпековій конференції.

АНОНС: Юлія Тимошенко бере участь у Мюнхенській безпековій конференції.

Експерти Воєнного кабінету Юлії Тимошенко розробили пропозиції щодо розвитку ОПК

Експерти Воєнного кабінету Юлії Тимошенко розробили пропозиції щодо розвитку ОПК

Сергій Соболєв розповів про антиофшорні ініціативи Юлії Тимошенко

Сергій Соболєв розповів про антиофшорні ініціативи Юлії Тимошенко

Календар новин
Лютий 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
5
9
10
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28