«Батьківщина» однозначно підтримує членство в НАТО, – Борис Тарасюк

«Батьківщина» підтримала за основу та в цілому проект постанови №10007 про звернення до лідерів держав-членів НАТО, Північноатлантичної ради та Парламентської асамблеї НАТО, національних парламентів держав-членів альянсу щодо надання Україні плану дій щодо членства в НАТО.

За відповідний документ проголосувало 243 народних депутати.

Виступаючи з парламентської трибуни, заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Борис Тарасюк зауважив, що політична сила Юлії Тимошенко завжди підтримувала євроатлантичну інтеграцію України.

«У 2008 році Юлія Тимошенко як прем’єр-міністр підписала листа на керівництво НАТО з проханням надати План дій щодо набуття членства. У 2014 році, відразу після російської агресії, ми разом з Юлією Тимошенко вносили до парламенту законопроекти про відновлення в нашому законодавстві стратегічного курсу на членство в НАТО», – нагадав відомий дипломат.

Окрім того, Борис Тарасюк пригадав, як особисто брав участь у розробці основоположного документа «Хартія про особливі стосунки між Україною і НАТО», а у 2006 році як міністр закордонних справ провів переговори з керівництвом НАТО про готовність надання ПДЧ.

«Батьківщина» однозначно підтримує членство в НАТО», – резюмував політик.

Згідно з ухваленою постановою, Рада звертається до «лідерів держав-членів НАТО схвалити (на ювілейному саміті Альянсу в Лондоні у грудні 2019 року) прогресивне бачення розвитку відносин з Україною, що вестиме до її членства в Організації, і формально розпочати з нашою державою індивідуальний діалог рекомендацій та практичної підтримки, що становитиме план дій щодо членства України в НАТО».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко проголосувала на виборах: Наша команда готова братися за роботу

Юлія Тимошенко проголосувала на виборах: Наша команда готова братися за роботу

Юлія Тимошенко: Позачергова сесія ВР потрібна лише для того, щоб розв’язати важливі питання для людей

Юлія Тимошенко: Позачергова сесія ВР потрібна лише для того, щоб розв’язати важливі питання для людей

Проміжний звіт про формування виборчого фонду політичної партії  «Батьківщина»

Проміжний звіт про формування виборчого фонду політичної партії «Батьківщина»

Календар новин
Липень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
6
7
9
11
12
13
14
15
16
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31