Іван Крулько: Знизити ціни на газ лише риторикою неможливо – потрібні управлінські рішення

Для того щоб ціна на газ знизилась, владі треба ухвалювати відповідні управлінські рішення, а не вимагати щось від «Нафтогазу».

Таку думку висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ранкового ефіру на телеканалі NewsOne.

За його словами, зокрема, «Батьківщина» пропонує встановити три правила.

«Перше – спрямувати весь газ українського видобутку для потреб населення, друге – знизити рентні платежі, третє – знизити рентабельність газовидобувних компаній з 300 до 30%, а також боротись із корупцією у газовій сфері», – зауважив народний депутат.

Окрім того, переконаний Іван Крулько, треба скасовувати постанову Кабміну, якою встановлена ціна на газ, і пускати вільний обіг газу або ухвалювати нову постанову з нижчою ціною.

«Тоді це питання можна буде вирішити. Тоді буде менше риторики та більше справ, на які так давно чекають люди», – продовжив політик.

Заступник Голови партії «Батьківщина» нагадав, що на відміну від нинішньої влади Юлія Тимошенко має реальний план та політичну волю для зниження ціни на газ.

«Завдяки позову Юлії Тимошенко і майже трирічній боротьбі у судах була скасована постанова Кабміну № 316, якою встановлювалось підвищення ціни на газ урядом. У суді доведено, що це було незаконно», – сказав він.

На думку Івана Крулька, свідченням тому, що у влади  немає ні бажання, ні плану знижувати ціни є, зокрема, й відповідь Міністерства енергетики, яку він днями отримав на депутатське звернення з приводу застосування коефіцієнту 0,8 на газ у Солотвино. У ній зазначено, що з 1 травня 2019 року по 31 грудня 2019 року роздрібна ціна природного газу для всіх  побутових споживачів становитиме 9716,54 грн/ 1 тис. кубометрів.

«На жаль, люди зробили не той вибір. Зараз наступає неопалювальний сезон і підвищення ціни так сильно відчутно не буде, а от що робитимуть у жовтні, коли опалювальний сезон розпочнеться і коли ціна зросте на понад 40%, як планувалось?» – риторично підсумував заступник Голови партії.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко проголосувала на виборах: Наша команда готова братися за роботу

Юлія Тимошенко проголосувала на виборах: Наша команда готова братися за роботу

Юлія Тимошенко: Позачергова сесія ВР потрібна лише для того, щоб розв’язати важливі питання для людей

Юлія Тимошенко: Позачергова сесія ВР потрібна лише для того, щоб розв’язати важливі питання для людей

Проміжний звіт про формування виборчого фонду політичної партії  «Батьківщина»

Проміжний звіт про формування виборчого фонду політичної партії «Батьківщина»

Календар новин
Липень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
6
7
9
11
12
13
14
15
16
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31