Путін буде використовувати ситуацію з Зеленським, щоби послабити Україну, – Іван Крулько

Володимир Путін буде намагатися використати ситуацію з Володимиром Зеленським для того, щоб ще більше послаблювати Україну.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат Іван Крулько.

«Путін буде ще агресивнішим, тому нам всім треба в рази бути сильнішими, щоб йому протистояти. Якщо ті закони, які необхідні Україні для руху в напрямку Європейського союзу і НАТО, будуть підтримуватися Зеленським і ухвалюватися на практиці, тоді безумовно, що до нього не можна бути в опозиції, а треба підтримувати його державницькі начала», – сказав депутат.

На переконання Івана Крулька, Україна не може перетворитись у країну, яка торгує громадянством.

Коментуючи реакцію Володимира Зеленського на плани Путіна роздавати паспорти Росії мешканцям окупованих територій, парламентар зазначив: «Для Путіна громадянство РФ – це механізм впровадження його агресивних планів. Путін це робив до 2014 року у Криму та Севастополі, щоб потім розпочати агресію, і сказати, що, мовляв, там є громадяни Росії. Він це робив у Абхазії та Південній Осетії і робить зараз у всіх «гарячих» точках, де є інтереси нинішньої Росії».

«До того ж український паспорт набагато цінніший за російський з точки зору можливостей, які відкриваються по всьому світу. Він входить у 30-ку паспортів світу і з ним можна їздити до країн ЄС без віз і будь-який громадянин Росії, мабуть, хотів би його отримати», – додав Іван Крулько.

Парламентарій нагадав історію із видачею діючим президентом громадянства України Міхеїлу Саакашвілі, яке Порошенко потім сам і забрав.

«Ця історія мала всіх навчити, що громадянство не може бути чиїмось політтехнологічним кроком, чи «заманухою». Процедура видачі паспортів прописана у законі «Про громадянство України» і за ним треба діяти. Кожен президент має уважно і делікатно ставитись до своїх повноважень і діяти у спосіб, передбачений Конституцією і законами України, тоді проблем ніяких не буде», – наголосив заступник Голови партії.

Іван Крулько також зауважив, що в оцінці дій нового президента для нього маркером також буде питання закону про мову.

«Зараз всі чекають не слів, а реальних дій. Що означає фраза, що він буде аналізувати закон про державну мову на предмет того, чи він не порушує права людей? Я не розумію, які права людей він може порушувати? Це питання буде маркером. Якщо б це була якась емоція, яку йому невдало хтось підказав, – це одна ситуація. Якщо він скаже, що буде гарантом цього закону, то безумовно, що я буду це підтримувати», – зауважив депутат.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сергій Власенко: Ім’я прем’єр-міністра залежить лише від однієї особи – президента

Сергій Власенко: Ім’я прем’єр-міністра залежить лише від однієї особи – президента

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

Юлія Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Держдепу США по Україні Куртом Волкером

Юлія Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Держдепу США по Україні Куртом Волкером

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31