Юлія Тимошенко вимагає відставки міністра Реви та вибачень від уряду

Юлія Тимошенко вимагає негайної відставки Андрія Реви з посади міністра соціальної політики, який свідомо розколює українське суспільство.

Відповідну заяву лідер «Батьківщини» зробила на своїй сторінці у Facebook, обурюючись висловам міністра, який назвав в інтерв’ю ВВС жителів так званих «ЛДНР» – «мерзотою».

Голова партії також вимагає, щоб уряд офіційно вибачився перед українцями , а правоохоронці – адекватно реагувати на подібні висловлювання.

«Є такий різновид можновладної недорікуватості та невігластва, що за певних умов перетворюється на загрозу державним інтересам. І це саме той випадок. Бо висловлювання міністра – це вже не особиста дурість, а позиція офіційної урядової структури. Структури, що за своїми повноваженнями, покликана захищати громадян України та дбати про їхні інтереси», – переконана вона.

Юлія Тимошенко нагадала, що згаданий міністр і раніше відзначився різноманітними розмовними «перлами», але його останні оцінки переходять будь-які моральні межі.

«Я хочу нагадати, що ця влада, дні якої добігають кінця, бездарно втратила довіру громадян та програла нещодавні вибори. Зокрема й через таку політику, яку сповідує згаданий міністр – політику свідомого розколу українського суспільства. І замість того, щоб сьогодні мовчати та каятися, вони продовжують розколювати країну, ділити людей на сорти, вносити розбрат і ненависть», – сказала політик і додала, що це вже не «обмовка», це злочин проти Української держави, за який треба карати.

Голова партії нагадала горе-міністру та владі загалом, що в так званих «ЛДНР» живуть насамперед громадяни України, які стали заручниками і полоненими у власному домі.

«Вони потребують нашого захисту, нашої допомоги, нашого розуміння. Вони часом обдурені, введені в оману, але вони – українці! І це той імператив, від якого ми не можемо відступати ні на крок! Якщо ми хочемо повернути Донбас та Крим, то маємо насамперед думати про людей, які там живуть», – зазначила вона.

Юлія Тимошенко наголосила: Україна – це не просто територія на карті, як написано на рекламних бордах безпосереднього керівника міністра Реви, прем’єр-міністра Гройсмана, це українці, з їхніми проблемами, негараздами, біллю та благаннями про допомогу.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сергій Власенко: Ім’я прем’єр-міністра залежить лише від однієї особи – президента

Сергій Власенко: Ім’я прем’єр-міністра залежить лише від однієї особи – президента

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

«Батьківщина» й надалі наполягатиме на ухваленні важливих для країни законів

Юлія Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Держдепу США по Україні Куртом Волкером

Юлія Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Держдепу США по Україні Куртом Волкером

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31